Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Asystent Działu w firmie Veolia

Pracodawca: Grupa Outworking Numer referencyjny: 162446 Data publikacji: 15 maja 2023 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja

Opis stanowiska

  • Wspieranie i koordynowanie przygotowania i realizacji inwestycji i remontów w zakresie tworzenia harmonogramów działań wewnętrznych działu;
  • Weryfikacja dokumentacji odbiorowej pod względem kompletności;
  • Tworzenie planów działań związanych z powstającą na potrzeby działu dokumentacją BHP i ppoż. i monitorowanie zgodności realizacji działań w dziale z przywołanymi w dokumentacji terminami;
  • Przygotowanie dokumentów związanych z obrotem na majątku trwałym;
  • Aktualizacja ksiąg inwentarzowych;
  • Prowadzenie rejestrów i monitorowanie procesu aktualizacji dokumentacji pracowniczej.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym (preferowany kierunek organizacja i zarządzanie);
  • Znajomość środowiska Google;
  • Chęć do pracy i pozytywne nastawienie;
  • Sumienność, dokładność, umiejętność pracy zespołowej;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Możliwość przejęcia bezpośrednio przez firmę;
  • Opieka medyczna i karta multisport;
  • Dodatkowy dzień wolny w dniu Veolii.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji lub kontaktu telefonicznego 605 333 282

Grupa Outworking

Świadczymy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

W związku z rozwojem naszych struktur do naszego zespołu poszukujemy