Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Młodszy konsultant klienta

Pracodawca: Grupa Outworking Numer referencyjny: 96158 Data publikacji: 05 lipca 2021 Lokalizacja: Łomża - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

  • obsługa Klientów Indywidualnych zgodnie z obowiązującymi u klienta procedurami oraz  standardami jakościowymi,
  • obsługa zawartych umów oraz zawieranie umów sprzedaży lub usługi kompleksowej dla gospodarstw domowych i small biznesu,
  • obsługa promocji i ofert sprzedaży,
  • realizacja działań w zakresie pozyskiwania i oferowania Klientów Indywidualnych.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office,
  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz wysoka kultura osobista,
  • samodzielność i systematyczność, umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności negocjacyjne.

Mile widziane:

  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z Klientem,
  • znajomość prawa energetycznego.

Oferujemy

  • umowę  o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin,
  • stawkę godzinową 18,30 zł brutto,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-15 lub 8-16,
  • system nagród i premii zgodny z regulacjami PGE,
  • dostęp do pakietu sportowego Multisport.

Grupa Outworking

Świadczymy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

W związku z rozwojem naszych struktur do naszego zespołu poszukujemy