Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. badań i pomiarów

Pracodawca: Grupa Outworking Numer referencyjny: 143864 Data publikacji: 28 października 2022 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty
Energia: Ropa, gaz i węgiel

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i rejestrowanie próbek paliw i odpadów;
  • przygotowywanie próbek paliw i odpadów do badań, ważenie, kwartowanie, mielenie;
  • badanie paliw i odpadów;
  • obsługa wyposażenia pomiarowego w realizowanych działaniach laboratoryjnych;
  • obliczanie wyników;
  • opiekowanie się określonymi obiektami wyposażenia pomiarowego, bieżąca konserwacja, sprawdzanie, wzorcowanie;

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (energetyczne, chemiczne, itp.);
  • brak przeciwskazań do pracy w hałasie i zapyleniu;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • chęć do pracy i pozytywne nastawienie;
  • punktualność;

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową;
  • możliwość przejęcia bezpośrednio przez firmę;
  • wynagrodzenie brutto 4700 zł;
  • opieka medyczna i karta multisport;
  • dodatkowy dzień wolny w dniu Veolii;

Inne informacje

Firma: Veolia

Grupa Outworking

Świadczymy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

W związku z rozwojem naszych struktur do naszego zespołu poszukujemy