Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds przygotowania inwestyacji w firmie Veolia

Pracodawca: Grupa Outworking Numer referencyjny: 162146 Data publikacji: 12 maja 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja

Opis stanowiska

  • Kompletowanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi dokumentami formalno-prawnymi, w tym pozyskiwanie niezbędnych decyzji (środowiskowych/lokalizacyjnych/pozwoleń na budowę/zgłoszeń robót), zgód właścicielskich i umów, prowadzenie negocjacji w zakresie  udostępnienia terenu, umożliwiające realizację zadania zgodnie z założonym budżetem;
  • Zapewnienie wykonawców zadań inwestycyjnych w ramach obowiązujących procedur i instrukcji;
  • Koordynacja i przygotowanie dokumentacji projektowej, formalno-prawnej oraz robót wykonawczych do realizacji pod względem budżetowym, terminowym, formalno-prawnym oraz zapewnienia  materiałów do wykonania zadania;
  • Przygotowanie wniosków zakupowych i opisów przedmiotu zamówienia wraz z niezbędnymi dokumentami na wyłonienie wykonawców koncepcji, dokumentacji projektowych i wykonawców budowlanych,
  • Dokonywanie wyceny zadań inwestycyjnych oraz przygotowanie harmonogramów dla opracowania koncepcji, dokumentacji projektowych, pozyskania dokumentów formalno-prawnych i realizacji; ścisła weryfikacja i monitoring harmonogramów;
  • Tworzenie założeń do umów na prace koncepcyjne, projektowe i realizację robót budowlanych, udostępnienie terenu na czas budowy i eksploatacji.

Wymagania

  • Wymagane wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat;
  • Mile widziana wiedza z zakresu procesu przygotowania inwestycji liniowych, znajomość przepisów prawnych dotyczących procesu inwestycyjnego, w szczególności: ustawy Prawo budowlane, ustawy o gospodarce nieruchomościami, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, ustawy o ochronie środowiska, Prawa energetycznego i odpowiednich przepisów wykonawczych;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Praca od pn-pt 7:15-15:15;
  • Wynagrodzenie brutto 5500 zł;
  • Opieka medyczna i karta multisport;
  • Dodatkowy dzień wolny w dniu Veolii.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji.

Grupa Outworking

Świadczymy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

W związku z rozwojem naszych struktur do naszego zespołu poszukujemy