Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Kierownik ds. utrzymania zieleni miejskiej

Pracodawca: Grupa Park-M Numer referencyjny: 164818 Data publikacji: 29 stycznia 2024 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska

Opis stanowiska

  • planowanie, koordynacja oraz nadzór nad prawidłową realizacją prac związanych z terenami zieleni,
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz uczestnictwo w procesach odbiorowych
  • planowanie i organizowanie pracy podległych osób,
  • planowanie, bieżąca kontrola i rozliczanie budżetów przydzielonych kontraktów,
  • nadzór nad pracami w terenie.

Wymagania

  • posiadanie min. 1-roczne doświadczenie w pracach z terenami zieleni,
  • posiadanie minimum średniego wykształcenia (ukończona szkoła rolnicza, ogrodnicza, leśna lub szkoła wyższa obejmująca kierunki rolnictwo, ogrodnictwo, architektura krajobrazu,​ leśnictwo),
  • umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy samochód, laptop, telefon,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych poprzez szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • świadczenia dodatkowe dla pracownika i jego rodziny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i inne).
  • możliwa prowizja w postaci % od wyniku.

Grupa Park-M

Jesteśmy liderem rynku architektury krajobrazu oraz zagospodarowania terenów zieleni. Budujemy i rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej, biznesowej i prywatnej w całym kraju. Działamy z pasją, i kompleksowo zajmujemy się architekturą krajobrazu, budownictwem ekologicznym, sprzedażą roślin a także obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski.

Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom i szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych.