Więcej  ›
21.02.2024 21 lutego 2024

Pracownik Techniczny Produkcji Roślin

Pracodawca: Grupa Park-M Numer referencyjny: 183866 Data publikacji: 25 stycznia 2024 Lokalizacja: Stary Sącz - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Jako Pracownik Techniczny Produkcji Roślin w Starym Sączu będziesz wykonywać na zewnątrz zadania przy produkcji roślin w gruntach, m.in.:

  • wykopywanie roślin z gruntu ręcznie lub maszynowo,
  • sadzenie drzew alejowych do pojemników lub do gruntu,
  • sadzenie dużych roślin do gruntu,
  • przygotowanie, załadunek oraz rozładunek roślin do transportu,
  • inne.

Wymagania

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Najważniejsza jest motywacja, uczciwość, umiejętności pracy w zespole oraz chęć do pracy​.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w szkółce roślin lub w gospodarstwie rolnym,
  • Prawo jazdy kat. T,
  • Uprawnienia na obsługę wózka widłowego lub ładowarki.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość przedłużenia umowy oraz kontynuacja współpracy opartej na stabilnych warunkach pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży ogrodniczej,
  • Pracę w pięknej, zielonej okolicy blisko natury,
  • Możliwość szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie.

Grupa Park-M

Jesteśmy liderem rynku architektury krajobrazu oraz zagospodarowania terenów zieleni. Budujemy i rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej, biznesowej i prywatnej w całym kraju. Działamy z pasją, i kompleksowo zajmujemy się architekturą krajobrazu, budownictwem ekologicznym, sprzedażą roślin a także obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski.

Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom i szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych.