Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Pracodawca: Grupa Progres Numer referencyjny: SOŚ/08/19 Data publikacji: 18 lipca 2019 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 25. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1300 firm.

Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów – wiodącego operatora na rynku gospodarki odpadami i utrzymania czystości – kandydata na stanowisko:

Nr referencyjny: SOŚ/08/19
Lokalizacja: Gdańsk

Do obowiązków na w/w stanowisku będzie:

  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami, w tym ewidencji odpadów na podstawie KPO;
  • Nadzór nad realizacją umów oraz bieżąca współpraca z innymi działami firmy;
  • Sporządzanie miesięcznych raportów w zakresie ilości odebranych i przetworzonych odpadów;
  • Współpraca z organami kontroli w sprawach związanych z ochroną środowiska;
  • Pomoc przy wdrażaniu systemów i projektów optymalizujących procesy związane z bezpieczeństwem i ochroną środowiska;
  • Monitorowanie zmian prawnych i zapewnienie funkcjonowania organizacji w zgodności z obowiązującymi wymaganiami formalno-prawnymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu ochrony/inżynierii środowiska lub studia podyplomowe w tym kierunku);
  • Praktyczna znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska i ustawy o odpadach;
  • Obsługa pakietu MS Office (Excel i Power Point);
  • Inicjowanie własnych pomysłów w zakresie optymalizacji mających na celu podnoszenie efektywności procesów z zakresu Ochrony Środowiska;
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętności pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę;
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii regulaminowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Pełne wdrożenie oraz przygotowanie do objęcia stanowiska;
  • Bogaty program benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę, grupowe ubezpieczenie na życie czy karta Multisport;
  • Udział w szkolenia branżowych i zawodowych.

Grupa Progres

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Firma specjalizuje się  w rekrutacjach stałych, pracy tymczasowej, doradztwie biznesowym i szkoleniach oraz w optymalizacji procesów HR-owych. Eksperci Grupy Progres działają w ponad 25. prężnie działających oddziałach na terenie Polski i Ukrainy. Firmie, w ciągu 15 lat, zaufało ponad 1300 firm. Rocznie zatrudnia 20 tysięcy pracowników.