Więcej  ›
17.04.2024 17 kwietnia 2024

Doradca techniczny

Pracodawca: Grupa Rawlplug Numer referencyjny: 118471 Data publikacji: 14 czerwca 2021 Lokalizacja: Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów inwestycyjnych oraz dystrybucyjnych na podległym terenie - woj. zachodniopomorskie,
  • Aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań - prezentacja pełnej oferty firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji, również z dotychczasowymi partnerami,
  • Bieżące wsparcie i pomoc klientom w rozwiązywaniu zagadnień technicznych poprzez doradztwo i demonstrację rozwiązań,
  • Planowanie realizacji sprzedaży dla poszczególnych odbiorców.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowalnej i/lub w sprzedaży na rynku inwestycyjnym,
  • Min. średnie wykształcenie,
  • Skuteczność w nawiązywaniu relacji z klientami,
  • Samodzielność i zaangażowanie w codziennej pracy,
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę lub B2B,
  • Zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży,
  • Przyjazny system wynagradzania (stała pensja i premia),
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon,
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,
  • Partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy,
  • Wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • Wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych (piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe),
    a także eventach integracyjnych.

Grupa Rawlplug

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com