Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta (j. angielski)

Pracodawca: Grupa Rawlplug Numer referencyjny: 117905 Data publikacji: 09 czerwca 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Szukamy energicznej osoby, która:
  • z pasją wykonuje swoją pracę,
  • lubi przebywać w dynamicznym otoczeniu i codzienne wyzwania,
  • ma łatwość nawiązywania kontaktów oraz umie pracować zespołowo,
  • jest odpowiedzialna, dokładna oraz wie jak efektywnie organizować swoje zadania,
  • jest samodzielna, zaangażowana i kreatywnie podchodzi do wykonywania powierzonych czynności,
  • radzi sobie z wykonywaniem obowiązków pod presją czasu,
  • jest otwarta na kontakt z Klientem oraz zorientowana na jego potrzeby,
  • potrafi budować i utrzymywać pozytywne relacje z Klientem.

Czym będziesz się zajmował/a?

  • Przyjmowaniem zamówień oraz nadzorowaniem ich terminowości, poprawności ustalonych warunków, itp.,
  • Weryfikowaniem danych z zamówień Klientów w różnych systemach oraz monitorowaniem procesu ich realizacji na każdym etapie,
  • Dostarczaniem dokładnych i kompletnych informacji Klientowi, stosując odpowiednie metody/narzędzia udostępnione przez firmę,
  • Stale współpracować z wieloma działami firmy,
  • Brać czynny udział w organizacji procesu logistycznego,
  • Kompletowaniem dokumentacji Klientów (potwierdzenia zamówień, korespondencja, inne dokumenty),
  • Wystawianiem oraz dystrybucją faktur, faktur korygujących, dokumentów dostaw,
  • Wykonywaniem różnego rodzaju zestawień i analiz,
  • Szeroko rozumianą obsługą posprzedażową.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, płynne posługiwanie się w mowie oraz piśmie (warunek konieczny),
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie MS Excel w stopniu zaawansowanym),
  • Umiejętność poszukiwania najlepszych rozwiązań dla pojawiających się problemów,
  • Zdolność do wielozadaniowości, priorytetyzacji i efektywnego zarządzania czasem,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość innego języka obcego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie na podstawie umowy o pracę,
  • Przejrzysty system wynagradzania (stała pensja oraz premia zadaniowa),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży,
  • Niekorporacyjną kulturę pracy,
  • Plan wdrożenia, dostosowany do Twoich kompetencji i umiejętności,
  • 5 - dniowy tydzień pracy – od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00,
  • Możliwość wykonywania pracy w trybie Home Office do 5 dni w miesiącu,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • Wspólne uczestnictwo w akcjach sportowych (piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe), a także eventach integracyjnych,
  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników.

Grupa Rawlplug

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com