Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy (sieci elektroinstalacyjne)

Pracodawca: Grupa Rawlplug Numer referencyjny: 140333 Data publikacji: 11 stycznia 2022 Lokalizacja: Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Szukamy osoby do pracy na terenie województw: pomorskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie.

  • realizacja okresowych celów sprzedażowych - pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie warunków handlowych;
  • odpowiedzialność za rozwój sprzedaży u pozyskanych klientów;
  • prowadzenia szkoleń produktowych u klienta;
  • budowanie relacji z klientami i bezpośrednie wizyty handlowe u klientów;
  • monitorowanie rynku i konkurencji w zakresie asortymentu w obszarze całego kraju;
  • budowanie świadomości marki u potencjalnych nabywców;
  • udział w targach, dniach otwartych i innych imprezach organizowanych przez firmę lub przez obsługiwanych klientów na terenie całego kraju.

Wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe w branży budowlanej;
  • średnie wykształcenie;
  • mile widziane doświadczenie w zakresie techniki montażu bezpośredniego;
  • skuteczność w nawiązywaniu relacji z klientami;
  • samodzielność i zaangażowanie w codziennej pracy;
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie (obsługa 2 województw z obszaru miejsca zamieszkania).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę lub B2B;
  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
  • przyjazny system wynagradzania (stała pensja i premia);
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon;
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
  • partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy;
  • wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych (piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe), a także eventach integracyjnych.

Grupa Rawlplug

Rawlplug od 100 lat ekspertem w branży zamocowań - to znaczy, że projektujemy i produkujemy uznane na świecie systemy zamocowań, elementy złączne i narzędzia. Dzięki nim możesz wygodnie obejrzeć mecz na stadionie Wembley w Londynie, znaleźć się szybko na dowolnym piętrze wieżowca Burj Khalifa w Dubaju, czy delektować się muzyką w najlepszych warunkach odsłuchowych Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Zobacz więcej na rawlplug.com