Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Administrator ds. nieruchomości i gospodarki odpadami

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 61854 Data publikacji: 02 kwietnia 2021 Lokalizacja: Bielsk Podlaski - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Wykonywanie prac związanych z administracją nad budynkami i infrastrukturą na terenie zakładu
  • Nadzór nad bieżącym utrzymaniem, konserwacją i remontami budynków, infrastruktury zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, prawa budowlanego i ochrony p.poż oraz OŚ
  • Dbanie o porządek i estetykę wewnątrz i wokół budynków (ciągi komunikacyjne, tereny zielone, parkingi)
  • Zarządzanie systemem BDO
  • Nadzór nad mediami i ich zużyciem (woda, energia elektryczna, ścieki)
  • Rozwiązywanie bieżących problemów administracyjnych związanych z funkcjonowaniem spółki Unihouse

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - 1 rok; mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenia min. średniego; mile wdziane w zakresie inżynierii środowiska
  • Znajomości prawa budowlanego w zakresie utrzymania obiektów budowlanych
  • Znajomość systemu BDO
  • Terminowości, odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole
  • Posiadanie elektrycznych SEP w zakresie dozoru – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujmy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet sportowy, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne)
  • Pracę pełną wyzwań w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • W razie potrzeby - bezpłatny transport firmowy między Białymstokiem, a Bielskiem Podlaskim

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep