Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Asystent architekta

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 63900 Data publikacji: 09 czerwca 2021 Lokalizacja: Białystok - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska

Opis stanowiska

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie opracowywanie detali architektonicznych na wybranych kontraktach, poszukiwanie odpowiednich rozwiązań projektowych, a także prowadzenie uzgodnień z produkcją na fabryce domów oraz kierownictwem kontraktów w ramach realizowanego projektu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Bardzo dobrej znajomości AutoCAD,
  • Znajomości zasad projektowania,
  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego (wskazane architektura/ konstrukcje budowlane),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem,
  • Wskazana znajomość języka angielskiego - B2,
  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności architektonicznej,
  • Znajomość przepisów norm budowlanych.

Oferujemy

Warunki pracy:
  • Miejsce wykonywania obowiązków - oddział w Białystoku, ul. Hetmańska 92,
  • W razie potrzeby sporadyczne wyjazdy do fabryki w Bielsku Podlaskim (transport zapewniony przez firmę),
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep