Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Inspektor ds BHP

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 73961 Data publikacji: 13 stycznia 2022 Lokalizacja: Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:
  • wykonywanie czynności z zakresu działań służby BHP w rozumieniu Rozporządzenia  w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • wykonywanie czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej w rozumieniu Ustawy u o ochronie przeciwpożarowej;
  • doradztwo, opiniowanie i wspieranie merytoryczne w zakresie BHP i ppoż. nadzorowanych obszarów w Grupie Unibep;
  • uczestnictwo w tworzeniu sprawnego funkcjonowania systemu zarządzania BHP
  • budowanie świadomości, opracowywanie programów działań kształtujących właściwą postawę pracowników i propagujących kulturę bezpieczeństwa;
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracją państwową w obszarze bezpieczeństwa pracy.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (min. tytuł inżyniera) lub ukończyłeś/aś studia podyplomowe z zakresu BHP,
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, a jak posiadasz je w branży budowalnej to będzie to duży plus,
  • posiadasz prawo jazdy kat B.
  • znasz systemy zarządzania jakością BHP.
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
  • jesteś komunikatywny/a, asertywny/a oraz jesteś otwarty/a na nowe wyzwania.

Oferujemy

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • samochód służbowy również do celów prywatnych,
  • pracę w godzinach 7:00 - 15:00,
  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku,
  • ciągłość pracy po zakończonym kontrakcie,
  • jasno określona ścieżka rozwoju oraz pakiet szkoleń.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep