Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inspektor ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 89409 Data publikacji: 23 listopada 2022 Lokalizacja: Białystok - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie pracowników i doradztwo w zakresie ochrony środowiska,
  • Monitorowanie i kontrolę nad przestrzeganiem przepisów dotyczących ochrony środowiska w trakcie realizacji naszych inwestycji budowlanych,
  • Nadzór nad zmianami w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska oraz nad aktualnością pozwoleń środowiskowych,
  • Dostosowanie działań naszej organizacji do aktualnych wymagań prawnych,
  • Rozwój i utrzymanie systemu zarządzania środowiskiem zgodnie z przepisami prawa i wymaganiami normy ISO 14001,
  • Współudział w realizacji projektów środowiskowych i zrównoważonego rozwoju,
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z kierunków tj. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, nauki przyrodnicze lub pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok,
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wizytacji inwestycji budowlanych na terenie Polski (średnio raz w tygodniu),
  • Zainteresowanie tematyką zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu,
  • Aktywna postawa, chęć nauki i wysoka motywacja do pozyskiwania nowej wiedzy,
  • Odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność i dbałość o terminy.

Oferujemy

Warunki pracy:

  • Praca w godzinach 7.00-15.00 lub 8.00-16.00 w Oddziale w Białymstoku przy ul. Hetmańskiej 92, lub ul. Kondratowicza 37 w Warszawie,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia, pracujemy na narzędziach systemu Microsoft,
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.), możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia finansowane przez pracodawcę,
  • Gwarantujemy przyjazne środowisko pracy,
  • Więcej informacji o kulturze organizacyjnej znajdziesz na stronie praca.unibep.pl. Zapraszamy!

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep