Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inspektor/Specjalista ds. BHP

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 110768 Data publikacji: 26 lutego 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie

  • Realizowanie zadań służby BHP wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów,
  • Kontrolowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów oraz wymogów BHP i PPOŻ na terenie realizowanych projektów,
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń i instruktaży w zakresie BHP i PPOŻ,
  • Tworzenie i opiniowanie wewnętrznych instrukcji / procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Inicjowanie działań mających na celu wzrost świadomości pracowników i podwykonawców w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony życia,
  • Opiniowanie dokumentacji (BIOZ, IBWR, projektów i planów technicznych itp. .) pod kątem BHP i PPOŻ,
  • Współudział w projektach wdrażanych w organizacji w obszarze BHP.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP, PPOŻ i prawa pracy,
  • Umiejętność identyfikacji potencjalnych zagrożeń i problemów w obszarze BHP i PPOŻ,
  • Umiejętność oceny ryzyka zawodowego,
  • Komunikatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. konsultacje z psychologami, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep