Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Inżynier ds. obsługi technicznej nieruchomości

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 62691 Data publikacji: 30 kwietnia 2021 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Twoje zadania to:
  • Koordynacja procesu oceny zasadności zgłaszanych przez Klienta usterek;
  • Kontrolę jakości i terminowości usuwania usterek na realizowanych obiektach oraz nadzór nad podwykonawcami;
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczących obsługi gwarancyjnej;
  • Prowadzenie uzgodnień z klientami;
  • Współpraca z kierownikami projektu, działem sprzedaży, biurami projektowymi, generalnym wykonawcą;
  • Zagwarantowanie wysokiej jakości obsługi klienta oraz zgodności z obowiązującymi w firmie standardami;
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów związanych z nadzorowanym procesem.

Wymagania

Poszukujemy osób:
  • Z wykształceniem wyższym (budownictwo) lub średnim kierunkowym (dokumentacja budowlana);
  • Z doświadczeniem przy opracowywaniu/analizach dokumentacji projektowej;
  • Z niezbędną dla stanowiska znajomością warunków technicznych i prawa budowlanego;
  • Z umiejętnościami organizacyjnymi i planowania;
  • Ze znajomością obsługi programu AutoCAD i Excel;
  • Posiadanie uprawnień budowlanych.

Oferujemy

Narzędzia pracy:
  • Samochód służbowy;
  • Komputer;
  • Telefon służbowy.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep