Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Inżynier/kierownik budowy - budownictwo modułowe

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 63598 Data publikacji: 28 maja 2021 Lokalizacja: Zagranicą Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
  • Przygotowanie i kontrola harmonogramu prac na powierzonej budowie,
  • Nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami i dostawcami oraz kontrolę jakości prowadzonych prac,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego budowlanego,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane na rynku niemieckim,
  • Dobrej znajomości jęz. niemieckiego, pozwalającej na swobodną komunikację,
  • Dyspozycyjności i mobilności w zakresie pracy zarówno w UNIHOUSE w Bielsku Podlaskim, jak i na budowie za granicą,
  • Posiadanie polskich uprawnień budowlanych - będzie atutem.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz ciągłość zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym – miesięczne w PLN w czasie pobytu w Polsce, godzinowe według stawki na lokalnym rynku,
  • Samochód, telefon i laptop służbowy, transport między krajem a budową za granicą oraz zakwaterowanie (zarówno w kraju, jak i za granicą) na koszt firmy,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep