Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Inżynier przygotowania produkcji

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 62800 Data publikacji: 06 maja 2021 Lokalizacja: Chorzów - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:
  • Przygotowywanie, nadzorowanie i koordynowanie przedmiarowania na budowie,
  • Analiza oraz weryfikacja projektów budowlanych; wyłapywanie kolizji/ błędów projektowych,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz przeprowadzanie przetargów na roboty podwykonawcze,
  • Przeprowadzanie i/lub udział w negocjacjach z podwykonawcami oraz przygotowywanie umów i list dostawców,
  • Negocjacje warunków i zakresu robót z Inwestorem w języku angielskim,
  • Koordynowanie procesów zatwierdzania materiałów na budowie,
  • Delegowanie zadań kadrze inżynierskiej i egzekwowanie ich wykonania,
  • Weryfikację rozliczeń podwykonawców.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego budowlanego,
  • 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomości MS Word, MS Excel i AutoCAD, mile widziana znajomość programu Revit,
  • Umiejętności negocjacyjnych oraz analitycznych,
  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep