Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Inżynier robót sanitarnych

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 93387 Data publikacji: 22 lutego 2023 Lokalizacja: Legnica - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków, Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:
  • Weryfikacja projektów instalacji sanitarnych,
  • Koordynowanie wykonywania instalacji sanitarnych na powierzonych obiektach pod nadzorem Kierownika Robót Sanitarnych,
  • Udział w odbiorze robót od Podwykonawców,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie obsługi budowy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego – kierunki: inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej (AutoCAD),
  • Umiejętności sporządzania kosztorysów (Norma PRO),
  • Wiedzy praktycznej w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - minimum 2 lata,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz dokładności, odpowiedzialności i samodzielności.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku itp.),
  • Jasno określona ścieżka kariery i pakiet szkoleń,
  • Ciągłość pracy po zakończonym kontrakcie,
  • Możliwość realizowania ciekawych inwestycji budowlanych,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer).

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep