Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Kierownik budowy - budownictwo modułowe

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 98426 Data publikacji: 17 maja 2023 Lokalizacja: Świdwin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie i kontrolę harmonogramu prac na powierzonej budowie
  • Nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami i dostawcami oraz kontrolę jakości prowadzonych prac
  • Prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i mobilności w zakresie pracy zarówno w UNIHOUSE w Bielsku Podlaskim, jak i na budowie na terenie Polski
  • Wskazane posiadanie polskich uprawnień budowlanych

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz ciągłość zatrudnienia
  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym
  • Telefon i laptop służbowy, zakwaterowanie oraz transport
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep