Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Kierownik Projektu

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 63154 Data publikacji: 17 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Zadania:
  • Analiza nieruchomości pod względem technicznym przed jej zakupem,
  • Opracowanie harmonogramu i budżetu inwestycji deweloperskiej,
  • Uzyskiwania wszystkich zgód formalno-prawnych, decyzji itp. niezbędnych do realizacji inwestycji, w szczególności pozwolenia na budowę i pozwolenia na użytkowanie,
  • Uzgadnianie i negocjacje z organami administracji publicznej i gestorami sieci umów, itp.
  • Uzyskania warunków technicznych, podpisania umów z gestorami sieci, oraz nadzoru nad realizacją sieci i przyłączy,
  • Organizacji konkursu na wybór biura projektów i zawarcia umowy na prace projektowe,
  • Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji zgodnie z założonymi standardami i harmonogramem,
  • Opracowywania umów z GW, oraz monitorowanie pracy wykonawców w ramach podpisanych umów,
  • Podpisanie umów na dostawę mediów na plac budowy oraz zlecenie ich wykonania,
  • Współpraca z GW na etapie realizacji inwestycji,
  • Organizacji konkursu na nadzór inwestorski i wybór nadzoru,
  • Odbioru inwestycji od GW, przekazania inwestycji do komórki zajmującej się utrzymaniem i serwisem,
  • Rozliczanie wykonawców w ramach podpisanych umów,
  • Opracowywanie rewizji harmonogramów i budżetów w oparciu o uwarunkowania rynkowe.

Wymagania

Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego – studia techniczne,
  • Minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego podobnym stanowisku,
  • Znajomości procedur administracyjnych oraz prawa budowlanego,
  • Znajomości warunków technicznych,
  • Znajomości rynku podwykonawców w zakresie budowy infrastruktury podziemnej i drogowej,
  • Wiedzy w zakresie współpracy z gestorami sieci. KPA w zakresie dot. realizacji inwestycji.

Oferujemy

Narzędzia pracy:
  • Samochód służbowy, również do celów prywatnych,
  • Komputer,
  • Telefon.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep