Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Kierownik projektu w serwisie gwarancyjnym - budownictwo modułowe

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 63273 Data publikacji: 20 maja 2021 Lokalizacja: Bielsk Podlaski - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Zarządzanie środowiskiem: Prawo i przepisy

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku pracy:
  • Nadzór nad prowadzeniem przeglądów gwarancyjnych oraz prowadzenie przeglądów gwarancyjnych,
  • Współpraca z inwestorami w zakresie obsługi gwarancyjnej kontraktów,
  • Analiza zasadności zgłoszonych usterek i odpowiedzialności podwykonawcy,
  • Opracowanie planu robót gwarancyjnych oraz organizowanie i nadzorowanie procesu terminowego usuwania usterek,
  • Nadzór nad pracami pracowników budowlanych,
  • Przyjmowanie reklamacji od inwestorów,
  • Rozliczanie i analiza kosztów usuwania usterek oraz podejmowania działań mających na celu optymalizację kosztów, w tym przygotowywanie cyklicznych raportów,
  • Przygotowanie materiałów na posiedzenia zarządu poświęconych sprawie jakości robót i serwisu,
  • Koordynowanie przepływu wiedzy technicznej – prowadzenie szkoleń.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy - min. 3 lata,
  • Wykształcenie wyższe budowlane i/lub prawne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - min. B2/C1,
  • Praktyczna wiedza dotycząca uregulowań prawnych w budownictwie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy, samodzielność, analityczność,
  • Umiejętność kierowania i zarządzania zespołem,
  • Uprawnienia budowlane - będą dodatkowym autem.

Oferujemy

Warunki pracy:
  • Wynagrodzenie godzinowe w walucie lokalnej podczas pobytu za granicą, w Polsce – stawka miesięczna,
  • Umowę o pracę wraz z zapewnieniem ciągłości pracy; w trakcie pobytu w Norwegii umowa oddelegowania,
  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy (laptop, telefon), zakwaterowanie na koszt firmy oraz wypłacany dodatek na wyżywienie w czasie pobytu zagranicznego,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.),
  • Szersza oferta w informacji poniżej.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep