Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Kierownik robót

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 98526 Data publikacji: 18 maja 2023 Lokalizacja: Nysa - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku,
  • Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z cyklicznym rozliczaniem terminowości i jakości przydzielonych do wykonania prac,
  • Planowanie oraz weryfikacja wykonanej produkcji w zakresie miesiąca i kwartału,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz sporządzanie przedmiarów oraz obmiarów prac,
  • Rozliczanie ilościowe oraz wartościowe prac podwykonawców na podstawie umów podwykonawczych oraz przedkładanie do zatwierdzenia przygotowanych rozliczeń kierownictwu budowy,
  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,
  • Prowadzenie kontroli jakości robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz współpraca z działem Jakości i Technologii Robót,
  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i OŚ na kontrakcie,
  • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem,
  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Gwarancyjnej Budów - usuwanie wad,
  • Organizacja/przeprowadzanie instruktarzy BHP/OŚ pracownikom/podwykonawcom,
  • Udział w naradach koordynacyjnych,
  • Udział w naradach z podwykonawcami.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Kierownika robót,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Znajomość MS Word, MS Excel i AutoCAD,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Umiejętność harmonogramowania,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Komunikatywność.

Oferujemy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również mieszkanie,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep