Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Kierownik robót elektrycznych

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 62798 Data publikacji: 06 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Audyty energetyczne
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
  • Nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji elektrycznych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji.
  • Prowadzenie przetargu oraz wybór firm podwykonawczych.
  • Sporządzanie harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowlanej.
  • Prowadzenie gospodarki powierzonym sprzętem i materiałami.
  • Uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych.
  • Zarządzanie zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.
  • Koordynację robót elektrycznych realizowanych przez podwykonawców.
  • Współpracę z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami.

Wymagania

Nasz oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym.
  • Minimum rok doświadczenia na  stanowisku kierownika robót elektrycznych lub 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera robót elektrycznych,.
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych – lub możliwość ich zdobycia w ciągu roku.
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, oraz prawa zamówień publicznych.
  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót.
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań.
  • Prawo jazdy kat. B.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep