Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Kierownik robót elektrycznych - budownictwo energetyczne

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 85041 Data publikacji: 11 sierpnia 2022 Lokalizacja: Legnica - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • sprawowanie nadzoru nad terminowością, postępem i realizacją prac w branży elektrycznej,
  • nadzór nad jakością i poprawnością rozwiązań technicznych,
  • opiniowanie i kontrolę dokumentacji technicznej,
  • nadzór, odbiór i rozliczanie prac podwykonawców,
  • sporządzanie kosztorysów,
  • nadzór nad terminowością dostaw,
  • kontrolę zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym,
  • masz już za sobą minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika robót elektrycznych lub 5 lat doświadczenia na stanowisku inżyniera robót elektrycznych w branży przemysłowej,
  • posiadasz uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych,
  • znasz przepisy dot. prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,
  • posiadasz doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in prywatna opieka medyczną, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku,
  • ciągłość pracy po zakończonym kontrakcie,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju oraz pakiet szkoleń,
  • samochód służbowy, laptop i telefon,
  • więcej informacji na temat naszej kultury organizacyjnej znajdziesz na praca.unibep.pl.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep