Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Kierownik robót sanitarnych

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 60960 Data publikacji: 26 lutego 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji sanitarnych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
  • Prowadzenie przetargu oraz wybór firm podwykonawczych
  • Sporządzanie harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowlanej
  • Prowadzenie gospodarki powierzonym sprzętem i materiałami
  • Uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych
  • Zarządzanie zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.
  • Koordynację robót sanitarnych realizowanych przez podwykonawców
  • Współpracę z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego o profilu inżynierii środowiska
  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadania uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji sanitarne lub możliwości ich uzyskania w bieżącym roku
  • Znajomości przepisów dot. prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz doświadczenia w sporządzaniu harmonogramów robót
  • Dyspozycyjności – gotowości do wyjazdów służbowych
  • Umiejętności zarządzania zespołem i delegowania zadań
  • Posiadania prawa jazdy kat. B

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep