Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Kierownik robót sanitarnych

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 94118 Data publikacji: 09 marca 2023 Lokalizacja: Legnica - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji sanitarnych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji,
  • Prowadzenie przetargu oraz wybór firm podwykonawczych,
  • Sporządzanie harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowlanej,
  • Prowadzenie gospodarki powierzonym sprzętem i materiałami,
  • Uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych,
  • Zarządzanie zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.,
  • Koordynacja robót sanitarnych realizowanych przez podwykonawców,
  • Współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami,
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu inżynierii środowiska,
  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji sanitarne lub możliwości ich uzyskania w bieżącym roku,
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również mieszkanie,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep