Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Laborant drogowy

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 62237 Data publikacji: 19 kwietnia 2021 Lokalizacja: Białystok - Podlaskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • pobieranie i przygotowywanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi normami
  • badanie właściwości gruntów i kruszyw oraz materiałów wsadowych do mieszanek mineralno-asfaltowych
  • badanie cech mieszanek mineralno-asfaltowych i nawierzchni bitumicznych
  • prowadzenie dokumentacji z badań i pomiarów laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi zasadami i normami oraz opracowywanie opinii i interpretacji wyników przeprowadzonych badań
  • projektowanie mieszanek mineralno-asfaltowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • posiadania prawa jazdy kat. B i mobilności (możliwe wyjazdy na realizowane w woj. podlaskim budowy drogowe w celu wykonania badań; umiejętność poruszania się z przyczepką będzie dodatkowym atutem) oraz dyspozycyjności (równoważny system czasu pracy)
  • dokładności i staranności wykonywanych badań
  • znajomości obsługi MS Word i MS Excel
  • umiejętności pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będą – wykształcenie wyższe na kierunku budowlanym oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym, notowanej na GPW
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży drogowo-budowlanej
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta FitSport, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Inne informacje

Miejsce pracy:
  • Rożyńsk Wielki, powiat ełcki, gmina Prostki.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep