Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Laborant drogowy

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 74290 Data publikacji: 19 stycznia 2022 Lokalizacja: Lipowa Góra Wschodnia - Warmińsko-mazurskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Badania naukowe

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
  • Pobieranie i przygotowywanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi normami,
  • Badanie właściwości gruntów i kruszyw oraz materiałów wsadowych do mieszanek mineralno-asfaltowych,
  • Badanie cech mieszanek mineralno-asfaltowych i nawierzchni bitumicznych,
  • Prowadzenie dokumentacji z badań i pomiarów laboratoryjnych zgodnie z obowiązującymi zasadami i normami oraz opracowywanie opinii i interpretacji wyników przeprowadzonych badań,
  • Projektowanie mieszanek mineralno-asfaltowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - w obszarze budownictwa drogowego - min. 3 lata, warunek konieczny,
  • Posiadania prawa jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjności (równoważny system czasu pracy),
  • Dokładności i staranności wykonywanych badań,
  • Znajomości obsługi MS Word i MS Excel,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe na kierunku budowlanym.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym, notowanej na GPW,
  • Zdobycie cennego doświadczenia w firmie, będącej liderem w regionie w branży drogowo-budowlanej,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta FitSport, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep