Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Młodszy inżynier budowy z językiem szwedzkim

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 60832 Data publikacji: 22 lutego 2021 Lokalizacja: Zagranicą Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
  • Współpracę z Działem Projektowym i Fabryką Domów Modułowych w Bielsku Podlaskim w zakresie przygotowania kontraktu do realizacji
  • Współpracę z kierownikiem w zakresie planowania i kierowania montażem modułów w Szwecji
  • Nadzór nad jakością prac i przestrzeganiem przepisów BHP na powierzonym odcinku
  • Nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego budowlanego
  • Dobrej znajomości jęz. szwedzkiego (B2/C1) – warunek konieczny, mile widziana znajomość jęz. angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku na rynkach zagranicznych / skandynawskich – mile widziane
  • Dyspozycyjności w zakresie naprzemiennej pracy - zarówno w Fabryce UNIHOUSE w Bielsku Podlaskim, jak i na budowie szwedzkiej
  • Wskazane posiadanie polskich uprawnień budowlanych wykonawczych, doświadczenie w budownictwie drewnianym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Warunki pracy:
  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym – miesięczne w PLN w czasie pobytu w Polsce, godzinowe w SEK oraz dodatek za wyżywienie w Szwecji
  • Zakwaterowanie w Szwecji i transport między Fabryką, a budową w Szwecji (oraz transport między Bielskiem Podlaskim, a Białymstokiem w razie potrzeby)
  • Budowa trwa zwykle ok. 6-11 miesięcy. Praca w trakcie budowy odbywa się w przybliżonych cyklach naprzemiennie: 1,5 mc na budowie oraz ok. 2tyg w Polsce.
  • Okres między budowami trwa ok. 2-4 mce w Polsce
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu - umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju - szkolenia dofinansowane przez firmę
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do wypoczynku, karty sportowe, prywatna opieka medyczna, dodatki świąteczne, imprezy integracyjne, itp)

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep