Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 86075 Data publikacji: 07 września 2022 Lokalizacja: Legnica - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie:
  • Wykonywanie czynności z zakresu działań służby BHP w rozumieniu Rozporządzenia z dnia 02.09.1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Wykonywanie czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej w rozumieniu Ustawy z dnia 24.08.1991 roku o ochronie przeciwpożarowej,
  • Doradztwo, opiniowanie i wspieranie merytoryczne w zakresie BHP i ppoż. nadzorowanych obszarów w Grupie Unibep,
  • Uczestnictwo w tworzeniu sprawnego funkcjonowania systemu zarządzania BHP,
  • Budowanie świadomości, opracowywanie programów działań kształtujących właściwą postawę pracowników i propagujących kulturę bezpieczeństwa,
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracją państwową w obszarze bezpieczeństwa pracy.

Wymagania

Aplikuj, jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończyłeś/aś studia podyplomowe w zakresie BHP. Mile wiedziane wykształcenie techniczne – budownictwo, ochrona środowiska, systemy zarzadzania bezpieczeństwem pracy,
  • Masz minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty ds. BHP. Mile widziane minimum roczne doświadczenie w branży budowlanej lub produkcyjnej,
  • Znasz systemy zarządzania jakością BHP i OŚ,
  • Masz prawo jazdy kat B – warunek konieczny,
  • Ukończyłeś/aś kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy,
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2,
  • Znasz pakiet MS Office.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer i telefon,
  • Udział w ciekawych projektach z obszaru budownictwa energetyczno-przemysłowego,
  • Ciągłość pracy po zakończonym kontrakcie,
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju oraz pakiet szkoleń,
  • Miejsce pracy: biuro budowy w Legnicy.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep