Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. instalacji elektrycznych

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 63503 Data publikacji: 27 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków, Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • Optymalizacja rozwiązań technologicznych i materiałowych w zakresie robót elektrycznych na budowach,
  • Współpraca z działem ofertowania w przygotowaniu ofert przetargowych w zakresie robót elektrycznych,
  • Współpraca z OPT (kosztorysantem) w sporządzaniu harmonogramów, budżetów i dokumentacji w zakresie robót eklektycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (inżynier/magister) elektryczne, elektrotechniczne,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane i/lub projektowe elektryczne - mile widziane,
  • Znajomość oprogramowania CAD,
  • Znajomość środowiska BIM - mile widziana.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep