Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. lean management - budownictwo modułowe

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 64245 Data publikacji: 17 czerwca 2021 Lokalizacja: Bielsk Podlaski - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Zadaniem osoby zatrudnionej będzie:
  • Inicjowanie, rozwijanie oraz wdrażanie projektów związanych z optymalizacją procesów z wykorzystaniem narzędzi Lean Management,
  • Optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych,
  • Wdrażanie narzędzi i metod ciągłego doskonalenia w celu rozwoju organizacji,
  • Budowanie świadomości Lean wśród pracowników.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego (zarządzanie produkcją, inżyniera produkcji lub pokrewne),
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Znajomości narzędzi i technik Lean Management (m.in. Kaizen, 5S, SMED, TPM, VSM),
  • Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej oraz systematyczności i konsekwencji w działaniu,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość jęz. angielskiego.

Oferujemy

Warunki pracy:
  • Zapewniamy bezpłatny transport do pracy w obie strony z Białegostoku oraz z Hajnówki,
  • Godziny pracy 7.00 - 15.00,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozwój, szkolenia finansowane przez firmę,
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do wypoczynku, dodatki świąteczne i inne),
  • Szersza oferta w informacji poniżej.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep