Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu - budownictwo modułowe

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 63120 Data publikacji: 14 maja 2021 Lokalizacja: Bielsk Podlaski - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku pracy:
  • Aktywna praca nad strategią marketingową UNIHOUSE S.A. oraz realizacja przedmiotowej strategii w zakresie rynków działalności i całej gamy produktów Unihouse,
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych, prezentacji, tworzenie artykułów, praca nad katalogami reklamowymi itp,
  • Udział w targach oraz innych eventach promocyjnych,
  • Aktualizowanie strony internetowej spółki,
  • Raportowanie działań w powyższym zakresie,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży nieruchomości / budowlanej),
  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego (min. B2),
  • Umiejętność tworzenia treści marketingowych – tzw. lekkie pióro,
  • Znajomości Pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, PowerPoint); preferowana umiejętność pracy w systemie Joomla/ wordpress,
  • Dużym atutem będą:
- wykształcenie wyższe marketingowe,
- doświadczenie w Public Relations,
- umiejętność obsługi programów graficznych Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign),
- doświadczenie w realizacji filmów reklamowych.

Oferujemy

Warunki pracy:
  • Pracujemy w godzinach 7.00-15.00,
  • Zapewniamy bezpłatny transport firmowy z Białegostoku i Hajnówki (w razie potrzeby),
  • Niezbędne narzędzia do pracy - laptop, telefon służbowy,
  • Umowa o pracę w stabilnej polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep