Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. technicznych (k/m)

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 63463 Data publikacji: 25 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie monitoringu i cykliczne raportowanie,
  • Przygotowywanie materiałów na narady dotyczących nieprawidłowości, jak i dobrych wzorców stwierdzonych w czasie kontroli budów,
  • Koordynowanie i nadzór nad realizacją wytycznych Rady ds. Jakości i Technologii Robót,
  • Szkolenie nowych pracowników kadry technicznej oraz wprowadzenie w sposób działania (postępowania) zasad ustanowionych w Unibep S.A.
  • Pomoc w opracowaniu i aktualizacja udokumentowanych procedur Systemu Zarządzania Jakością, w szczególności dotyczących produkcji i z nią bezpośrednio związanych,
  • Współpraca w opracowywaniu planów jakości kontraktów wspólnie z kierownikiem budowy
  • Współpraca w zakresie przygotowania i realizacji audytów wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Kompletowanie oraz należyte przechowywanie wszelkich dokumentów związanych z realizacją powierzonych zadań
  • Przestrzeganie przepisów prawa, w szczególności prawa pracy, BHP, P.POŻ oraz Ochrony Środowiska

Wymagania

Poszukujmy osób charyzmatycznych, komunikatywnych, które potrafią dążyć do wyznaczonego celu oraz posiadają:

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w wykonawstwie,
  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane posiadanie uprawnień budowalnych w zakresie kierowania i projektowania robotami budowlanymi lub chęć ich uzyskania.

Oferujemy

Narzędzia pracy:

  • samochód służbowy,
  • laptop, telefon komórkowy.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep