Więcej  ›
28.02.2024 28 lutego 2024

Specjalista/ka ds. instalacji sanitarnych

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 107187 Data publikacji: 04 grudnia 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Kalkulacja kosztów dla robót branży sanitarnej wycena robót wg. dokumentacji projektowej wycena robót w projektach „zaprojektuj wybuduj”
  • Zarządzanie procesem opracowywania oferty branżowej w ramach kompleksowej oferty na realizację inwestycji
  • Tworzenie zapytań ofertowych i analiza późniejszych ofert od firm podwykonawczych
  • Udział w negocjacjach z dostawcami i podwykonawcami
  • optymalizacja rozwiązań technologicznych i materiałowych w zakresie robót elektrycznych
  • Wariantowa analiza możliwych rozwiązań projektowych wpływ VE na wartość robót branżowych.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie przemysłowym/energetycznym
  • Wykształcenie wyższe - Inżyniera Środowiska lub pokrewne
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Znajomość oprogramowania CAD
  • Znajomość środowiska BIM - mile widziana
  • Zdolności negocjacyjne
  • Komunikatywność.

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych tj. dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna dofinansowanie nauki języków dofinansowanie szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie dofinansowanie wypoczynku paczki świąteczne.

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep