Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Technik - Inżynier robót sanitarnych

Pracodawca: Grupa Unibep Numer referencyjny: 65024 Data publikacji: 07 lipca 2021 Lokalizacja: Bielsk Podlaski - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

  • Weryfikacja projektów instalacji sanitarnych oraz dokumentacji
  • Nadzorowanie i koordynowanie wykonywania instalacji sanitarnych na modułach przez firmy podwykonawcze
  • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców
  • Współpraca z innymi działami (m.in. projektantami, pionem realizacji robót budowlanych)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego – min. średniego (preferowane wyższe)
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego i / lub rosyjskiego (znajomość języka norweskiego, szwedzkiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Dyspozycyjności do ewentualnej pracy zmianowej
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz dokładności, odpowiedzialności i samodzielności

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zapewniamy bezpłatny transport do pracy w obie strony z Białegostoku oraz z Hajnówki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy)
  • Rozwój, szkolenia finansowane przez firmę
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do wypoczynku, dodatki świąteczne i inne)
  • Szersza oferta w informacji poniżej

Grupa Unibep

Dołącz do #Unikalnych w Unibep