Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Asystent/ka Kierownika budowy

Pracodawca: GRUPA ZARMEN Numer referencyjny: 117785 Data publikacji: 01 marca 2023 Lokalizacja: Nowe Czarnowo - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z budową,
  • wsparcie Kierownika budowy w działaniach dotyczących inwestycji,
  • kontrola terminowości dostaw materiałów i urządzeń budowlanych,
  • udział w spotkaniach międzybranżowych,
  • realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub wyższego,
  • statusu studenta ostatnich lat studiów kierunku budownictwo lub pokrewne (mile widziane),
  • prawa jazdy kategorii B,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • samodzielności,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • inicjatywy w działaniu,
  • dobrej organizacji czasu pracy.

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • możliwość awansu,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

GRUPA ZARMEN

GRUPA ZARMEN to lider na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych. W jej skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.