Więcej  ›
14.06.2024 14 czerwca 2024

Elektryk / Elektromonter

Pracodawca: GRUPA ZARMEN Numer referencyjny: 209073 Data publikacji: 27 maja 2024 Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle - Opolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • podłączenie instalacji elektrycznej zaplecza socjalnego budowy oraz urządzeń na obiekcie,
  • przeglądy okresowe elektronarzędzi i urządzeń elektrycznych,
  • doraźna naprawa i przeglądy elektronarzędzi, rozdzielnic, pozostałych urządzeń/maszyn elektrycznych,
  • przegląd instalacji elektrycznych,
  • praca w Oddziale Kędzierzyn-Koźle.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia z zakresu elektryki,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość obsługi komputera (tworzenie protokołów z przeglądów, walidacji),
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV (w przypadku braku, umożliwimy zdobycie uprawnień).

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenia grupowe.

GRUPA ZARMEN

GRUPA ZARMEN to lider na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych. W jej skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.