Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

Kierownik Działu BHP i Ochrony Środowiska

Pracodawca: GRUPA ZARMEN Numer referencyjny: 123306 Data publikacji: 24 marca 2023 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP, Zrównoważony rozwoj, CSR

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • opracowywanie, wdrażanie i weryfikowanie wewnętrznych procedur, regulaminów i instrukcji zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP,
  • kontrola warunków pracy i nadzór nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur w zakresie BHP i OŚ,
  • koordynowanie procesu postępowań powypadkowych, raportowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • opracowywanie oceny ryzyka zawodowego,
  • podejmowanie wszelkich działań prewencyjnych, ewidencyjnych oraz naprawczych wynikających z obowiązującego prawa oraz uregulowań wewnętrznych organizacji,
  • uczestnictwo w audytach bezpieczeństwa i kontrolach zewnętrznych,
  • sporządzanie okresowych analiz i wskaźników BHP i OŚ w firmie,
  • wykonywanie sprawozdawczości i ewidencji dotyczących odpadów wytworzonych w zakładzie pracy,
  • koordynacja działań związanych z ciągłym doskonaleniem ZSZ,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o kierunku lub specjalności w zakresie BHP​,
  • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości aktualnych przepisów dotyczących BHP i OŚ oraz prawa pracy,
  • biegłej znajomości regulacji prawnych z zakresu BHP i OŚ oraz umiejętności stosowania ich w praktyce,
  • umiejętności wspierania i kierowania zespołem, inicjatywy w działaniu,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • udział w ciekawych projektach w zakresie branży przemysłowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

GRUPA ZARMEN

GRUPA ZARMEN to lider na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych. W jej skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.