Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Kierownik projektu

Pracodawca: GRUPA ZARMEN Numer referencyjny: 69484 Data publikacji: 02 maja 2022 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Ropa, gaz i węgiel
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • ścisła współpraca z dyrektorem wydziału gazownictwa w zakresie realizowanych projektów,
  • nadzorowanie i koordynowanie realizowanych projektów
  • udział w ofertowaniu i kontraktowaniu dostaw i usług,
  • koordynacja prac podwykonawców,
  • planowanie, organizowanie, kierowanie pracami w ramach wydzielonego zadania,
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • prowadzenie bieżących uzgodnień z inwestorem i podwykonawcami.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń
  • doświadczenia zawodowego zdobytego przy budowie gazociągów przesyłowych, stacji redukcyjno- pomiarowych - dodatkowy atut,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • prawa jazdy kat. B,​
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office oraz programu do harmonogramowania (np. MS Project),
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego – min. B1,
  • dyspozycyjności (praca w delegacji – na terenie całej Polski),
  • mile idziane uprawnienia energetyczne (E i D grupa 2 i 3).

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe.

GRUPA ZARMEN

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. jedna z najnowocześniejszych koksowni kompaktowych w Europie.