Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Projektant branży budowlano-instalacyjnej

Pracodawca: GRUPA ZARMEN Numer referencyjny: 55708 Data publikacji: 27 stycznia 2022 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • opracowywanie ofert technicznych z zakresu części budowlanej dla kompletnych bloków energetycznych,
  • opracowywanie wstępnych planów instalacji sanitarnych,
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych, WTD pod potrzeby wycen i procesu zakupowego,
  • współpraca z zewnętrznymi Biurami Projektowymi, poddostawcami i podwykonawcami oraz lokalnymi władzami samorządowymi w zakresie uzyskiwania pozwoleń na budowę,
  • udział w negocjacjach z Klientem w zakresie rozwiązań budowlanych oferowanych instalacji,
  • wsparcie techniczne pracowników działów handlowych w zakresie wycen, harmonogramów oraz zapisów kontraktowych oferowanych instalacji​.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego: budowlanego, inżynieria środowiska, inżynieria sanitarna, energetyka lub pokrewne: specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego (w tym minimum 3 lata projektowania instalacji),
  • umiejętności przygotowywania obmiarów instalacji budowlanych, specyfikacji technicznych i wstępnych kosztorysów
  • sprawnego poruszania się w programach typu AUTOCAD, ​
  • umiejętności przygotowywania wstępnych rysunków koncepcyjnych,
  • umiejętność przygotowywania WTD i zapytań ofertowych dla instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, HVAC, p-poż.,
  • znajomości Prawa Budowlanego,
  • analitycznego myślenia i merytorycznego podejścia do zadań​,
  • dyspozycyjności -  udział w 1 lub 2-dniowych wizjach lokalnych – przeciętna częstotliwość to 2 wyjazdy na miesiąc​,
  • prawa jazdy kat. B​.

Mile widzana:

  • znajomość języka angielskiego / niemieckiego​.

Oferujemy

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w dynamicznie rozmijającej się spółce sektora energetycznego,
  • możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienia,
  • możliwość udziału w pozyskiwaniu i realizacji dużych i strategicznych kontraktów,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe.

GRUPA ZARMEN

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. jedna z najnowocześniejszych koksowni kompaktowych w Europie.