Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Starszy technolog procesu Branży Energetycznej - Senior Process Engineer

Pracodawca: GRUPA ZARMEN Numer referencyjny: 53413 Data publikacji: 13 stycznia 2022 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • tworzenie bezpiecznych, niezawodnych, wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla naszych Klientów,
  • opracowanie projektów technologii procesu, przygotowanie schematów PFD i P&ID,
  • przygotowanie specyfikacji technicznych, doboru urządzeń oraz WTD urządzeń pod potrzeby wycen i procesu zakupowego,
  • przygotowanie opracowań technicznych dla Klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • współpraca z zewnętrznymi biurami projektowymi oraz poddostawcami i podwykonawcami,
  • współpraca z działami realizacyjnymi,
  • udział w negocjacjach z Klientem w zakresie rozwiązań technicznych oferowanych instalacji energetycznych,
  • wsparcie techniczne pracowników działów handlowych w zakresie wycen, harmonogramów oraz zapisów kontraktowych oferowanych instalacji energetycznych.​

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • min. 5-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Inżyniera Procesu/Technologa Procesu,
  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowany kierunek energetyczny, inżynieria chemiczna lub procesowa),
  • umiejętności samodzielnego przygotowywania obliczeń procesowych (bilans cieplny/masowy, obliczenia hydrauliczne, symulacje procesowe),
  • umiejętności przygotowywania specyfikacji do doboru urządzeń wchodzących w skład bloku energetycznego,
  • pasji do technicznych wyzwań, innowacyjności,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami oraz podwykonawcami,
  • dyspozycyjności (udział w wizjach lokalnych/uzgodnieniach z Klientem),
  • prawa jazdy kat. B.​

Oferujemy

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wkład w dalszy rozwój Firmy z podkreśleniem rozwoju w kierunku zeroemisyjności,
  • możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienia,​
  • możliwość udziału w pozyskiwaniu i realizacji dużych i strategicznych kontraktów,​
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.​

GRUPA ZARMEN

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. jedna z najnowocześniejszych koksowni kompaktowych w Europie.