Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Area Sales Manager (wod-kan)

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1119720 Data publikacji: 20 marca 2019 Lokalizacja: Home office - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Woda: Dystrybucja, wodociągi
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Twoja następna firma
Międzynarodowy, dynamicznie rozwijający się producent wysokiej jakości urządzeń dedykowanych do przemysłu, do sektora wodno-kanalizacyjnego, budownictwa i pokrewne. Jest to znana firma na rynku m.in.: pomp, mieszadeł, urządzeń do filtracji powietrza, dmuchaw. Firma bardzo angażuję się w działania promujące ochronę środowiska.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie nowych klientów oraz współpracę z obecnymi klientami. Area Sales Manager będzie odpowiedzialny za badanie potrzeb, kompleksowe doradztwo techniczne, prowadzenie rozmów handlowych, przygotowywanie ofert oraz spotkania w klientami. Wśród klientów znajdują się firmy inżynieryjne, wykonawcze, biura projektowe, dystrybutorzy. Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za promowanie marki wśród klientów, przygotowywaniu raportów z bieżącej działalności oraz monitorowaniu działań konkurencji na podległym regionie woj. łódzkiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży w branży technicznej, preferowana branża water treatment, tj. instalacje, armatura, pompy, zawory, mieszadła i pokrewne. Poszukiwana osoba powinna umieć badać potrzeby klienta i zaproponować produkt zgodny z oczekiwaniami klientów. Wykształcenie wyższe techniczne będzie atutem, np. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji, energetyka, ciepłownictwo . Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba komunikatywna, dobrze zorganizowana, zorientowana na biznes i na realizację celów oraz chętna do rozwoju.

Oferujemy

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilną pracę dla znanej i dużej firmy z produktami bardzo dobrej jakości, samodzielność, liczne szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity, wszelkie narzędzia do pracy.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.