Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Dyrektor Działu Fotowoltaiki

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1117595 Data publikacji: 20 lutego 2019 Lokalizacja: Polska Centralna - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku infrastruktury energetycznej. Organizacja zajmuje się budową infrastruktury, utrzymaniem oraz dostarczaniem usług. W związku z ciągłym rozwojem i powiększającym się portfelem inwestycji poszukuje osoby na stanowisko Dyrektora Działu PV.

Dyrektor działu będzie zajmował się koordynacją pracy Kierowników Budowy (Managerów Projektów), negocjatorów, Inżynierów, Projektantów. Będzie zaangażowany w negocjacje dotyczące przystąpienia do przyłączenia farm PV do sieci energetycznej. W zakresie negocjacji istotne również będą przede wszystkim rozmowy z dostawcami paneli fotowoltaicznych oraz konstrukcji stalowych niezbędnych do realizacji inwestycji. Istotne będzie również utrzymywanie relacji z kontrahentami zainteresowanymi kupnem inwestycji.

Wymagania

Odpowiedni kandydat musi posiadać doświadczenie w zarządzania inwestycjami z zakresu budowy farm PV. Dodatkowo odpowiedni kandydat musi znać przepisy regulujące działalność dotyczące OZE oraz być na bieżąco z aukcjami.

Oferujemy

Klient oferuje objęcie prestiżowego stanowiska w firmie i możliwość prowadzenia bardzo rozwojowej części biznesu. Do stanowiska, oprócz innych niezbędnych narzędzi, przynależy samochód służbowy i roczny bonus uzależniony od realizacji celów osobistych oraz funkcjonowania organizacji.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.