Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inżynier ds. obsługi serwisowej (Aplication Engineer)

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1114364 Data publikacji: 19 grudnia 2018 Lokalizacja: Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie, Oczyszczanie ścieków
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Serwis techniczny, serwisant mobilny, inżynier serwisu
Twoja następna firma

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy Nalco działającej w branży uzdatniania chemicznego układów wodnych, oczyszczania ścieków i optymalizacji procesów przemysłowych, poszukujemy Kandydatów (najlepiej z okolic Wrocławia, Zielonej Góry, Głogowa lub Legnicy) na stanowisko Inżyniera serwisu, odpowiedzialnego za serwis techniczny u klientów firmy w południowo-zachodniej części Polski. Jeśli nie lubisz siedzieć w miejscu – ta praca jest dla Ciebie!

Twoje następne stanowisko
  • Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:
  • Serwis i doradztwo techniczne
  • Regularne wizyty serwisowe u klientów,
  • Kontrola technologiczna i nadzór nad procesami uzdatniania wody oraz procesami przemysłowymi oferowanymi przez firmę,
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów wg obowiązujących w firmie zasad,
  • Obsługa urządzeń dozujących i kontrolno-pomiarowych, nadzór nad ich montażem przy uruchamianiu nowych aplikacji,
  • Drobne prace montażowe

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe kierunkowe (ochrona środowiska, chemia, inżynieria chemiczna lub pokrewne inżynieryjne) – mile widziani studenci
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Biegłość w korzystaniu z pakietu biurowego MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy u klientów,
  • Rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność, chęć uczenia się i rozwijania swojej wiedzy i umiejętności.

Oferujemy

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje:
  • umowę o pracę na pełen etat (bezpośrednio z firmą)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, wysokiej klasy sprzęt analityczny,
  • szkolenia za granicą (pierwsze 2 tyg. w Holandii)
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju zawodowego

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.