Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Inżynier ds. Sprzedaży Usług Serwisu (Energetyka)

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1096142 Data publikacji: 27 września 2017 Lokalizacja: Śląskie - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest dostawca nowoczesnych rozwiązań dla branży elektroenergetycznej.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w serwisie urządzeń elektroenergetycznych.

Zadania:
  • Pozyskiwanie Klientów biznesowych w obszarze elektroenergetyki
  • Sprzedaż usług dla rozdzielnic niskiego i średniego napięcia
  • Sporządzanie ofert dla Klientów
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Realizacja pozyskanych zamówień
  • Negocjacje handlowe
  • Poszerzanie oferty usług serwisu
  • Nadzór nad realizacją umów serwisowych

Wymagania

  • Doświadczenie w branży elektroenergetycznej
  • Doświadczenie związane z serwisem urządzeń
  • Znajomość urządzeń stosowanych w przemyśle elektroenergetycznym
  • Język angielski komunikatywny
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (energetyka / elektronika lub elektroenergetyka)

Oferujemy

  • Praca w nowoczesnej organizacji o profilu inżynieryjno-technologicznym
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Dostęp do interesujących szkoleń
  • Przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.