Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Inżynier ds. Wsparcia Sprzedaży

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1117665 Data publikacji: 08 lutego 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Woda: Oczyszczanie ścieków
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Nowe mośliwości zawodowe dla osób z wykształceniem technicznycm oraz znajomością języka angielskiego.

Twoja następna firma
Międzynarodowy, dynamicznie rozwijający się producent wysokiej jakości rozwiązań inżynierskich z zakresu rozwiązań procesowych dedykowanych do oczyszczalni wody i ścieków, różnych gałęzi przemysłu, branży budowlanej, HVAC. Jest to znana marka rozwiązań takich jak armatura, automatyka, zawory, systemy wymiany ciepła i pokrewne.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu sprzedaży w zakresie opieki nad kluczowymi klientami (szczególnie w branży energetyki, chemii, petrochemii). Inżynier Sprzedaży będzie odpowiedzialny za rozwój relacji z klientami, badanie potrzeb, doradztwo techniczne, prowadzenie rozmów handlowych, przygotowywanie ofert. Możliwe będzie również uczestnictwo oraz prowadzenie spotkań z klientami. Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za promowanie marki i rozwiązań, przygotowywanie raportów z bieżącej działalności, udział w targach i wydarzeniach branżowych.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z wykształceniem wyższych technicznym, np. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, inżynieria chemiczna i/lub procesowa, energetyka, chemia, ciepłownictwo, mechanika i budowa maszyn. Doświadczenie i znajomość branży inżynieryjnej / sanitarnej oraz energetyki, chemii będzie dodatkowym atutem. Ponadto doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym ułatwi odnalezienie się na nowym stanowisku. Konieczna jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba komunikatywna, dobrze zorganizowana, zorientowana na biznes i na realizację celów oraz chętna do rozwoju.

Oferujemy

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilną i ciekawą pracę dla znanej i dużej firmy z produktami bardzo dobrej jakości, samodzielność w działaniu, liczne szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe, bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku), narzędzia do pracy oraz możliwości rozwoju.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.