Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inżynier Elektronik

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1095586 Data publikacji: 18 września 2017 Lokalizacja: Gliwice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją komponentów dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowiska: Inżynier Elektronik

Zakres obowiązków:
  • Rozwój komponentów elektronicznych, praca nad nowymi rozwiązaniami
  • Projektowanie elektroniki i przygotowywanie rysunków płytek PCB
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie testów w laboratorium

Wymagania

Profil kandydata:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera Elektronika
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej
  • Znajomość programów do projektowania PCB (mile widziane doświadczenie w Altium, MathCad)
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe

Oferujemy

Co zyskujesz?
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Pakiet benefitów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.