Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

Kierownik Jakości i BHP oraz OŚ

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1117493 Data publikacji: 22 stycznia 2019 Lokalizacja: Okolice Gliwic - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka

Opis stanowiska

Quality Manager/ QHSE Manager / Kierownik Jakości/ Kierownik BHP / EHS Manager / HSE

Obecnie dla naszego Klienta- międzynarodowej organizacji specjalizującej się w produkcji chemii gospodarczej zlokalizowanej w okolicach Gliwic poszukujemy Kandydata na stanowisko Kierownika Jakości i BHP&OŚ (QHSE)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
  • Zarządzanie obszarami jakości oraz bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska na terenie całego zakładu produkcyjnego
  • Organizacja i nadzór audytów zarówno zewnętrznym jak i wewnętrznych
  • Wdrażanie systemów zarządzania jakością
  • Dbałość o przestrzeganie prawa w zakresie BHP i ochrony środowiska
  • Przeprowadzanie szkoleń wśród pracowników z zakresu BHP oraz Ochrony Środowiska
  • Ciągłe doskonalenie w obszarze jakości produkcji
  • Zarządzanie zespołem pracowników (ok. 13 osób)

Wymagania

Idealny Kandydat posiada:
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe chemiczne, chemiczno-techniczne lub pokrewne
  • Znajomość przepisów prawnych odnoście BHP i ochrony środowiska
  • Znajomość systemów zarządzania
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

Oferujemy

Klient oferuje:
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Bogaty pakiet socjalny- Multisport, prywatna opieka medyczna, „wczasy pod gruszą”, rehabilitacja
  • Dopłaty do posiłków
  • Pracę w organizacji, której największą wartością jest bezpieczeństwo pracowników

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.